.,............................

Listopad 2010

Trenérka diamond cats

13. listopadu 2010 v 17:02 DC- info
Monika Bieliková
Dne 24. dubna 1989 v půl čtvrté ráno vylezlo v Podolské porodnici na svět kvítko s mírami 3100 g a 51 cm. Tím kvítkem nebyl nikdo jiný než já - Monika Bieliková. Poté, co jsem prošla základní vzděláním s matematickým zaměřením, jsem úspěšně završila maturitou můj čtyřletý pobyt na technickém lyceu na Masarykově střední škole chemické. V následujících letech se budu věnovat studiu matematiky na Matematicko - fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Ale jinak jsem úplně normální. :-) Kromě ohromného množství jiných aktivit nejvíce holduji sportu, a to sportům a hrám všeho druhu.
Na 1. místě je pro mě ovšem nečekaně tanec. Pohybové průpravě a tancování se věnuji od útlého dětství. Od cvičeníčka pro dětičky, přes několikaletý pobyt v tanečním studiu Niké, jsem se v roce 2000 usídlila v AT studiu Domino Praha, kde v současné době nejen tancuji, ale především trénuji mladší svěřence. Během taneční sezóny se věnuji jak velkým formacím, tak sólům, duetů a malé skupině. Z mých největších tanečních úspěchů je třeba zmínit:
  • 1. místo na MČR v duo disko show v r. 2002 za choreografii Pat a Mat, kde jsme spolu s Andy Košťálovou v podstatě zahájily naší duetkovou éru. A tímto bych jí chtěla za všechna ta společně protančená léta strašně moc poděkovat. :-)
  • 3. místo na ME a MS s malou skupinou Před pikolou za pikolou v r. 2006
  • a další účasti na mezinárodních soutěžích.
Nejvíce mě potěší spokojenost a úspěch dětí, které trénuji. Tanec vyplňuje obrovskou část mého srdce a života a proto si bez něj nedokážu svoji existenci už ani představit.

monika2

newím,jestli je to ona,ale myslím,že jo. JInak zdroj: stránky domina

důležitý článek= fanclub diamond cats

13. listopadu 2010 v 16:38
Zdravím všechny fanoušky :P
Napadlo mě udělat fanclub pro diamond cats ale né tak obyčejný. doménu CZ. takže by to bylo: fanclub-diamondcats.cz ale potřebovala bych pomoc,jelikož na to sama nebudu stačit. Což by znamenalo,že bchom na to byly dvě,nebo tři a nebo čtyři. Asi čtyři by byyli nejlepší,jelikož by jsme každý platil mín.Doména CZ chce 1000 na rok,takže kdyby jsme byly čtyři,každý by zaplatil 250 a to je docela málo. kdyby 3 tak:334(zaokrouhleno) a kdyby dvě tak každá 500,ještě přesně nevím,jak to všechno bude.Zatím se mi to zdá snadné,jak jsem si přečetla to info ale jak říkám sama na to nestačím.


Máš zájem? tak mi napiš na lucinka.dornerova@seznam.czráda bych,aby to byl někdo,kdo doslova žije pro diamond cats a má dost volného času,kdo je spolehlivý a nikdy by toho nezneužil :)
JInak potvrzeno od diamond cats to mám,vadit jim to nebude :P a myslím,že fanclub bude opravdu oblíbený :)

Soutěž skoro u konce :)

13. listopadu 2010 v 8:44 DC- info
jupí!
těšte se,ale přitom si řekněte tohle:
"Myslím,že to nevyhraju" a věřte tomu,protože jestli doopravdy nevyhrajete,nebude tak sklamaný jako kdybyste si říkaly že to vyhrajete a nevyhrály a zase naopak. Když si řeknete " Já nevyhraju" a vyhrajete,radost je ještě větší :P všem přeji hodně štěstí