.,............................

Květen 2010

novinky na webu: nový testovací fórum

24. května 2010 v 16:15 DC- info
zde se zaregistrujte a pak jenom pište a pište.je to zkušební verze. :o)) více na stránkách DC

fotky z Mrač...

23. května 2010 v 14:59 DC fotky
odkaz :o))

odpověd na dlouho nezodpovězenou otázku

22. května 2010 v 22:15 Kikinka info
Kiki bude hrát v ulici 14. a 15.září,menší roli ve třídě :o)) moc se těšíme..

blog je prozatím nefunkční

22. května 2010 v 21:56
...

kiki a alice

22. května 2010 v 19:37 Kikinka-fotky
k+a
kopíruj se zdrojem

ROZCESTNÍK- BLOG

22. května 2010 v 16:54

blok

WEB DESINGS

O NĚM

SOUTĚŽE

JÁ A BLOG

for you-pro vás

tento blog byl založen v říjnu 2009.ROZCESTNÍK- TÝNKA

22. května 2010 v 16:47
týnuš

FOTKY

VIDEA

O NÍ

INFO

GRAFIKA
ŽIVOTOPIS:

Již jako malá měla Týna velmi kladný vztah k tanci a hudbě. Proto ve svých 3,5 letech začala navštěvovat zakladní taneční klub ATS Domino. O rok později již tancovala na soutěžích vyhlášených ČMTO.

Díky svému vztahu k tanci si začala sbírat i své první úspěchy založené na pomoci trenérek jmenovaného klubu. Ve svých 7 letech tak měla možnost mít na svém krku medaili mistra světa street show formací. Poté se jí naskytla příležitost tančit a zpívat ve skupině 5angels a této příležitosti využila.bOHUŽEL ZAČALI SPORY A ONA I DALŠÍ MSELI ODEJÍT.TED MÁ SKUPINU dIAMONDCATS A JE V NÍ SPOKOJENÁ

ROZCESTNÍK-KIKINKY

22. května 2010 v 16:38
kiki

FOTKY

VIDEA

O NÍ

INFO

GRAFIKA

ŽIVOTOPIS:

Narodila se 5.3.1999 v Praze-Podolí a v červenci 2001 se tam narodila i její sestřička Kateřina.
Od 3 let začala Kristýna chodit do mateřské školky a v 5ti a půl letech jí mamka přihlásila do kurzu předškoláčků at studia Domino. S Dominem se od roku 2006 stala postupně mistrem Prahy, České republiky, Evropy i světa ve street show formacích. Má úspěchy také v malých skupinách a v sólových vystoupeních.
Díky neshodám mezi manažerem skupiny M.Mertlem a ats Dominem musí svůj domovský klub opustit.
Ráda jezdí na rodinné návštěvy k babičce a dědovi.
Otcovi rodiče bydlí v malé vesnici u Jemniště, kde má moc přátel a super partu.
Matčiny rodiče bydlí u Vrchlabí v Krkonoších, a to je také jedno z jejích nejoblíbenějších míst. Má tam s Kačkou tetu, strejdu, sestřenici a bratrance.
Jedním z nejdůležitějších členů její rodiny je čistokrevný jorkšírek Lari. Je to mazlíček a miláček celé rodiny.Její ségra Káťa tancuje pod vedením Ivy Bičišťové za ats Domino. Má několik medailí i titul mistryně české republiky v mini kategorii street show formace.
V srpnu 2009 odchází po neshodách s manažerem ze skupiny 5angels společně s Niki Šneidrovou a Týnou Šlingrovou. Skupina je kromě dcery manažera Nikoly Mertlové kompletně vyměněna.
Po vyhození všech členek ze skupiny se holky nevzdávají. Zpěv a tanec je baví natolik, že se rozhodnou pokračovat.
V září 2009 je Kristýna jednou ze zakládajících členek skupiny Diamond cats. Společně s Týnou, Niki a Hankou mají nového manažera i hudební producentku a pokračují v tom co je bavilo a baví.
V létě 2009 se zúčastnila LHŠ (letní herecká škola) a už se moc těší, jak pojete v létě 2010 znova.

rozcestník-Nikinky

22. května 2010 v 16:32
niki

FOTKY

VIDEA

O NÍ

INFO

GRAFIKA
ŽIVOTOPIS:

Niki se narodila v Praze, kde také se svou rodinou žije. Má o minutu starší dvojče - bráchu Filipa, se kterým si moc rozumí. Někdy si sice jako všichni sourozenci, "vjedou do vlasů", ale jinak na sebe nedají dopustit a vzájemně se podporují a pomáhají si.

Protože Nikču vždy moc bavilo tancování, chodila od svých 4 let do tanečních kroužků. Ve 2. třídě začala chodit do základních kurzů AT Studia Domino, kde byla vybrána do týmu, se kterým soutěží na závodech. V Dominu má také spoustu kamarádek. Moc ji baví trénování nových sestav a formací a přestože jsou tréninky 3x-4x týdně, vždy se na ně těší. Doma už má i sbírků svých úspěchů - vybojovaných medailí, které jsou pro ni velkou motivací. Letos na závodech v Táboře vybojovala bronzovou medaili a v Jablonci se probojovala do finále a skončila na 5. místě.

Nikču také moc baví zpívání a chodí se svými kamarádkami z Diamond Cats na hodiny zpěvu k paní učitelce Nikol Davídkové.

Nikolka miluje zvířata, hlavně koně a psy.

rozcestník-Hanička

22. května 2010 v 16:26
hanka

FOTKY

VIDEA

O NÍ

INFO

GRAFIKA


ŽIVOTOPIS:

Hana je členkou skupiny Diamond Cats,je 4. koučkou.

Hana původně začala ve folkórním souboru Lučinka, kde působila 3 roky. Poté absolvovala jednoroční základní taneční kurz ATS Domino Praha, odkud se dostala do soutěžního tanečního týmu ATS Domino Praha HIP HOP, kde působila 3 roky.
Od září 2009 je společně s Týnkou, Kristýnkou a Niki jednou ze zakládajících členek skupiny Diamond Cats.
Mimo to hraje na flétnu, klavír, kytaru a sólově zpívá.

Mezi její největší úspěchy patří dvě první a jedno druhé místo v pěvecké soutěži Butovický zvoneček, třetí místo na Mistrovství ČR v taneční kategorii "Produkce" s choreografií "Potápěči,třeste se…".
Je vítězkou celorepublikového kola na Mistrovství ČR ve street show formací s choreografií "Hop shop" pod vedením skvělých trenérek a choreografek Andy a Lucky Svobodových, s níž byli následně nominováni na soutěž Taneční skupina roku.
Jedním z úspěchů poslední doby je také role v muzikálu "Cikáni jdou do nebe" v Divadle bez Zábradlí.

Zájmy: tanec (hlavně hip-hop), zpěv, kytara, příroda (voda, hory), výrobky z korálků a jiné

Oblíbená hudba: hip-hop, folk, rock, Chinaski, Divokej Bill…

nové mikiny :o)) v e-shopu :o))

22. května 2010 v 13:27 DC- info
jk
tuto jsem si obědnala :o))
j
e
e
jsou super.stojí 290 bez poštovného :o))

chat se nekoná :o(

21. května 2010 v 17:57 DC- info
vše je to na stránkách Dc tak s epodívejte.koná se zítra ve stejný čas.

spirit radio

21. května 2010 v 15:21 DC videa

dc jsou 2.

21. května 2010 v 15:14 DC- info
dc 2.
proto rychle SEM

dneská rádio a chat s Kiki :o))

21. května 2010 v 14:22 Kikinka info
Dneská bude rádio a chat s kiki..ale nmw v kolik :o( ještě se juknu..jenom sem to chtěla připomenout :o))

vysvětlení slova: animess

21. května 2010 v 8:18 web- o něm
Animess je nový název pro animované dess jinak řečeno pro ty,co se nějak pohybují...:o)) zatím skouším jen ty jednodušší ale příjdou i jiné šablony..teď jsem du dát první.. zak čekejte :o))

vloupání !!!

21. května 2010 v 6:36 DC- info
POzor!! Někdo se vloupal na servry DC. Nejdřív si zjistil heslo od Willyho e-mailu.. no a dál..? tam měl všeci info :o(( heslo k facebooku,k webu,blogu myspace atd :o(Myslím,že si můžeme myslet kdo to byl a myslím že tak 50% fanoušků si MYSLÍ!!! stejného člověka.. stejného..co to pravděpodobně udělat poprvé.. to bylo ovšem jen na web a na blog.. naštěstí je to v pořádku :o)) Ten LUPIČ :o)) měl v plánu se pomstít... :o(( ach vy lidi.. Ale popravdě.. U nás holek se to také řeší pomstou,ale nikdy bysme si nezjistila hesla na facebook a nepsaly tam kraviny :o( to opravdu ne:o(( tacý nejsme :o((

Kiki-fotky z natáčení videoklipu

20. května 2010 v 18:50 Kikinka-fotky
kiki
Miluju Týnky facebook.Má tam úplně všechno :o)) teď vám přináším fotky Kiki z natáčení videoklipu Martina Holce :o)) Opravdu... Byla tam ůžasný.. Kiki je prostě talentovaá holčina,myslím že rodiče na ní musí být opravdu hrdí... A já také-.Je pro mě opravdu velký vzor... :O)) TĚŠÍM SE,AŽ JÍ UVIDIM,PROTOŽE JÁ SE S NÍ VYFOTÍM ASI 10x ... :oP milujů Jí..
Tady odkaz.je tam 20 fotek :o)) ta pusa tám..Užasná :o*

osobní fotky Týnky a její familie

20. května 2010 v 18:45 Týnuška- fotky
tynka a nikiy
Týnky má na facebooku album a tam jsou fotky její rodiny :o* jsou ůžasný.
Odkaz ZDE! Myslím,že Natálka a Týnka jsou jako dvojčata!!!Jsou obě dost nadaný. A víte třeba,že Týnky máma dělala kostými ještě pro 5angels,myslím tím pro Týnku,Niky,Kiki Diu a Nikolu?
O jejich tátovi bohužel nic moc nevím :o( Je to škoda,protože si myslím,že tohhle je šťastná familie..Jinak.. ohledně dessů(těch aniimovaných) přibydou sem asi 2 nebo 3... jeden bude se všema členkama a zbylí dva s Niki a Týnkou a druhý s Kiki a Hankou :o))Tak se těžte.. ještě dávám blog do kupy :o)) Te´d jdu obíhat sbéčka protože jsem dlouho neobíhala :o)) Jinak při obíhání mám novou přezdívku :o))Však vy to uvidíte :o) :oP
tak pápíQ miluju Wás všeci :oPLucinQa
Miluju Wás všechny :o)) p